Apie mus

Sveiki atvykę į mūsų internetinį puslapį! Mes esame VIA OPTIKA, ir norime pasidalinti su jumis mūsų istorija, vertybėmis ir siūlomomis paslaugomis

Mūsų Įmonės Istorija

VIA OPTIKA buvo įkurta 2012 m. ir nuo to laiko siekia teikti kokybiškas paslaugas Optikos ir Regėjimo srityje. Optika yra Šeimos verslas todėl mes jaučiame kaip turi būti priimamas ir aptarnaujamas kiekvienas klientas. Per šią ilgą kelionę labiausiai džiaugiamės ir didžiuojamės klientų pasitikėjimu ir visomis rekomendacijomis, kurios mus motyvuoja ir leidžia augti ir toliau tobulėti.

Mūsų Tikslai ir Vertybės

Mūsų artimiausias tikslas yra tapti geriausiai klientų vertinama ir plačiausia, bei unikaliausią asortimentą turinti Optika Kauno mieste. Norime, kad mūsų paslaugos ir prekės būtų prieinamos kiekvienam žmogui. Mes siekiame, kad mūsų veikla būtų grindžiama etiškumu, sąžiningumu ir pasitikėjimu.

Paslaugos / Produktai

Mes siūlome platų spektrą paslaugų / produktų, skirtų augantiems, ieškantiems, žinantiems. Tai apima paslaugas nuo regėjimo patikrinimo, akinių remonto iki produktų: Akinių rėmelių, kontaktinių lęšių ir kitų optikos prekių. Mes stengiamės užtikrinti, kad mūsų pasiūlymai atitiktų jūsų poreikius ir viršytų lūkesčius.

Komanda

Mūsų komanda sudaro patyrę specialistai, kurie deda visas pastangas, kad pasiektų mūsų bendrus tikslus. Mes turime ekspertus, Optometrijos srityje, konsultavimo srityse, kurie yra pasirengę padėti jums kiekvienoje situacijoje.

Susisiekite Su Mumis

Turite klausimų ar norite sužinoti daugiau apie tai, kaip galime jums padėti? Susisiekite su mumis šiandien ir mes su malonumu jums padėsime. Galite pasiekti mus telefonu +370 684 55170 arba el. paštu: info@viaoptika.lt

Dėkojame, kad apsilankėte mūsų internetiniame puslapyje!

Pirkinių krepšelis